loader
Bon Plage'de Artık Online Alışveriş Yapabilirsiniz

TASARIMCI

Moda, kendimi bildim bileli ilgimi çekmiştir. Arkadaşlarım günlük alışverişini yaparken ya da katılacakları davet için kostüm seçerken özgün zevklerimle hep onların yanındaydım. Geriye döndüğümde görüyorum ki daha o zamanlarda bugününü provasını yapmaktaymışım.

 

Ancak çoğumuz gibi üniversitede gerçek hayallerimden uzaklaşarak hukuk bölümüne girdim. Yine de moda tutkum zamanla kariyer kaygısına baskın geldi. Kendimi stil ve moda dergilerinde buldum. Bu sektör de bir süre çalıştıktan sonra araya aile, çocuklar girdi. İşe ara vermek zorunda kaldım. Şimdiyse hayallerimin peşinden gitme zamanı. Bu uğurda tüm enerjimi ve farkındalıklarımı topluyor, birikimimi şık tasarımlara dönüştürerek sizlere sunuyorum.

 

Ürünlerimi tasarlarken kadınların günlük hayatını göz önünde bulunduruyor, kendi stilimle yaratıcalığımı kaynaştırıyorum. Bu doğrultuda sektöre girişimi yaparken en sevdiğim mevsim yazdan ilham aldım., konseptimi kaliteli plaj kıyafetleri olarak belirledim. Marka ma Fransızcada “Kaliteli Plaj” anlamına gelen “Bon Plage” adını verdim.

 

Biz kadınlar plaja giderken mayo ve bikiniyle nasıl göründüğümüzden çok giydiğimiz parçaların şıklığını ve rahatlığına önem veririz. Bon Plage bu felsefeyle yola çıktı. Hareket kabiliyeti ortaya koyan, gündüzden geceye yansıyan bir yelpaze hazırladı. Koleksiyonun her parçası, değişik şekillere  sokarak değerlendirmeniz için tasarlandı. Böylece plajda giydiğiniz kıyafeti rahatlıkla restorana, sokaklara ya da partilere taşıyabileceksiniz.

 

Yola Sönmez ASF’nin tekstil sektöründeki 44 yıllık deneyimine güvenerek çıktım. Bu firma tarafından Bon Plage için özel olarak üretilen ve dokunan, günümüz trendlerine uygun kumaşlar laboratuvar ortamında test edilmiştir. Ayrıca çok az kimyasal madde içermektedir ve çevreye verecekleri zarar minimuma indirilmiştir. Hepsi yaz sıcağında konfor sağlayacak teknolojik altyapıya sahiptir. Marka için tasarlanan özgün desenlerin patenti alınmıştır.

 

G Ö K Ç E   S Ö N M E Z